Музика прибою! Греція

  • 2360
  • barhatnyj-sezon-v-grecii-280-evr-f1aca2503f
  • Grecheskij gorod na beregu
  • original-1480555193-grecia-1440×679

(Уточнюйте ціни та дати виїзду в агенстві)

Днів:10
5 ночей на узбережжі Егейського моря!!!
Львів - Белград - курорт на узбережжі Егейського моря (5 ночей) - Діон - Метеори - Афіни - Салоніки - Орадеа - Львів

Дата виїзду Дорослі Діти до 16 років
26.05 - 04.06.18 261 € 246 €
08.06 - 17.06.18 261 € 246 €
22.06 - 01.07.18 261 € 246 €
29.06 - 08.07.18 261 € 246 €
06.07 - 15.07.18 261 € 246 €
13.07 - 22.07.18 261 € 246 €
20.07 - 29.07.18 261 € 246 €
03.08 - 12.08.18 261 € 246 €
10.08 - 19.08.18 261 € 246 €
17.08 - 26.08.18 261 € 246 €
31.08 - 09.09.18 261 € 246 €
07.09 - 16.09.18 261 € 246 €
14.09 - 23.09.18 261 € 246 €
21.09 - 30.09.18 261  € 246 €

Доплата(за одномісне проживання) 161 €

День 1. Львів Безплатні трансфери «ж.д. вокзал – Термінал – А»Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».Є можливість приєднається до групи в Стрию, Мукачево.Перетин кордону. Розміщення в транзитному готелі на території Угорщини. Ночівля.
День 2. Белград Сніданок . Виселення з готелю. Переїзд до Сербії.Запрошуємо на пішохідну екскурсію "столиця Сербії - Белград". Це одне з найстаріших європейських міст. Химерна суміш східної і західної культур створює неповторну чарівність міста. Сучасний Белград - це замки, палаци, середньовічні фортеці, розташовані поблизу сучасних будівель і торгових центрів. Белград - це нерозгадана таємниця в серці Балканського півострова. Саме сюди приїжджають за хвилюючими і незабутніми враженнями, саме тут панує неповторна і таємнича атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії. Дивовижний, таємничий, багатокультурний - все це він, великий і стародавній Белград... Вільний час.• Рекомендуємо вечерю в традиційному сербському ресторані (23€/18€). У районі Скадарлія, так званого белградського Монмартру, у нас буде унікальна можливість познайомиться із справжньою сербською кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан - багато м'яса, овочів, вина і... прекрасного настрою... Нічний переїзд до Греції.
День 2 - Белград День 2 - Белград День 2 - Белград День 2 - БелградДень 3. Відпочинок на узбережжі Егейського моря - Діон - Олімп Ласкаво просимо до Греції. Прибуття на узбережжя Егейського моря. Поселення в готелі.Прозора морська вода, просторі піщані пляжі і незвичайно м'який клімат створили всі умови для чудового відпочинку. Узбережжя Егейського моря може подарувати своїм гостям надзвичайні враження від знайомства з прекрасним і гармонійним світом Стародавньої Греції, зі славною історією Римської Імперії і з іншими епохами розвитку людства. Уздовж усього узбережжя розташовані риболовецькі порти, курорти, руїни стародавніх поселень, що свідчать про більш ніж п'ятитисячолітню історію, культуру та міфологію... Відпочинок на морі.
Пропонуємо факультативну екскурсію "Погляд на Грецію з Олімпу" (30€/18€+вх. квиток). Із стародавніх міфів ми пам'ятаємо, що 12 грецьких богів живуть на Олімпі. У такому недоступному місці боги поселились, щоб люди не мучили їх своїми проханнями. І сьогодні є можливість поглянути на справжнє житло богів. Спочатку нас чекає древнє місто Діон. Археологічний комплекс, де ми побачимо святилище Деметри і Великої Ісіди, античний Одеон, римські лазні і «палац Діоніса» - покровителя виноградної лози, веселощів і танців. Далі - легендарна гора Олімп. Автобус підніметься на висоту 1000 м над рівнем моря, де перед нами відкриється магічна краса Олімпійського гірського ланцюга і чудова панорама на Егейське море. Повернення на курорт. Ночівля.
День 3 - Відпочинок на узбережжі Егейського моря - Діон - Олімп День 3 - Відпочинок на узбережжі Егейського моря - Діон - Олімп День 3 - Відпочинок на узбережжі Егейського моря - Діон - Олімп День 3 - Відпочинок на узбережжі Егейського моря - Діон - ОлімпДень 4 - 7. Афіни - Відпочинок на узбережжі Егейського моря - Кастор - Метеори - Скіатос - Платамонас Сніданок. Відпочинок на морі. У вільний час пропонуємо:
30  і більше38€21-25 осіб46€26-29 осіб43€15-20 осіб60€• круїз на острів Скіафос - дивовижний острів, який по праву називають «Діамантом Егейського моря». Природна краса острова, архітектура, яка поєднує в собі характерні риси прибережних і гірських сіл, сучасна інфраструктура та легка досяжність зробили Скіафос улюбленим місцем відпочинку греків і туристів з усіх країн світу. Голлівудські продюсери не даремно вибрали Скіафос з його мальовничими бухтами і пляжами, з кристально - чистими водами в якості місця зйомок одного з найуспішніших фільмів десятиліття - Mamma Mia. Під час круїзу у вас буде можливість, піднявшись на палубу, відчути солоний вітер моря, навчитись танцювати відомий грецький танець - сіртакі, опинитися в справжньому грецькому раю...День 4 - 7 - Афіни - Відпочинок на узбережжі Егейського моря - Кастор - Метеори - Скіатос - Платамонас День 4 - 7 - Афіни - Відпочинок на узбережжі Егейського моря - Кастор - Метеори - Скіатос - Платамонас День 4 - 7 - Афіни - Відпочинок на узбережжі Егейського моря - Кастор - Метеори - Скіатос - Платамонас
екскурсію "Між небом і землею" (48€/30€+вх. квиток). Над Фессалійською долиною, вкритою садами та виноградниками, зметнулися до неба велетенські кам’яні стовпи. На них розташований унікальний пам’ятник візантійської епохи – Святі Метеори. Монастирська держава, побудована на крутих скелях, велично тягнеться до Творця. З оглядових майданчиків монастирів відкриваються захоплюючі краєвиди на навколишні скелі, долину та місто. Виникає відчуття, що поєднує у собі хвилювання та захоплення. Ми відвідаємо два діючих монастиря, де побачимо чудові фрески, старовинні ікони та святі реліквії. Тут – серце і душа православної Греції. Метеори – фантастичне видовище, яке неможливо забути...
День 4 - 7 - Афіни - Відпочинок на узбережжі Егейського моря - Кастор - Метеори - Скіатос - Платамонас День 4 - 7 - Афіни - Відпочинок на узбережжі Егейського моря - Кастор - Метеори - Скіатос - Платамонас День 4 - 7 - Афіни - Відпочинок на узбережжі Егейського моря - Кастор - Метеори - Скіатос - Платамонас День 4 - 7 - Афіни - Відпочинок на узбережжі Егейського моря - Кастор - Метеори - Скіатос - Платамонас
екскурсію "Мудрість Афіни" (68€/38€+вх. квиток). Це дивовижне місто, з яким тісно пов’язана доля усієї країни. Греція переживала періоди розквіту та занепаду, величчі та приниження, але древні пагорби столиці з їх храмами та амфітеатрами зберегли ту первозданну красу, яка залишилася недоторканою протягом століть. Можливо, богиня Афіна все ще оберігає своє місто. Наше знайомство з Афінами продовжиться оглядом легендарного Акрополю (вх.. квиток оплач. дод. - 20€). Це один з найвідоміших пам’ятників мистецтва, готовий презентувати вашій увазі такі шедеври, як Парфенон, колонаду Пропілей, храм Ніки та Ерехтейон.
День 4 - 7 - Афіни - Відпочинок на узбережжі Егейського моря - Кастор - Метеори - Скіатос - Платамонас День 4 - 7 - Афіни - Відпочинок на узбережжі Егейського моря - Кастор - Метеори - Скіатос - Платамонас День 4 - 7 - Афіни - Відпочинок на узбережжі Егейського моря - Кастор - Метеори - Скіатос - Платамонас День 4 - 7 - Афіни - Відпочинок на узбережжі Егейського моря - Кастор - Метеори - Скіатос - Платамонас• поїздку в Касторію - "Королівство шуб" (30€). Касторія - гірське містечко, волею долі стало одним з провідних європейських центрів по виробництву хутряних виробів. На сьогоднішній день в місті працює понад 1200 автономно функціонуючих фабрик. Високе мистецтво і любов майстрів району до кушнірського ремесла перетворили Касторію на світовий центр з виробництва хутряних виробів. Якщо ви ще не носите касторіянску шубу, то сподіваємося, що ми допоможемо вам здійснити вашу мрію....
екскурсію "Чарівне відлуння минулого" (30€/18€). Сьогодні наш шлях лежить до величної середньовічної фортеці Платамонас, побудованої на початку ХІІІ століття хрестоносцями, яка прекрасно збереглася до наших днів. Часто замок переходив з рук в руки, і звідси молитви в небо підносили то католики, то мусульмани, то православні. Ніхто не наважувався його зруйнувати, в надії завоювати знову. Далі ми відвідаємо традиційне поселення, розташоване на схилах Нижнього Олімпу. Старий Пантелеймонас входить в список чотирьох найкрасивіших сіл Греції. Прогулявшись вузькими брукованими вуличками, ми зможемо помилуватися відреставрованими кам'яними будинками, магазинчиками, що торгують традиційними виробами народного мистецтва, незвичайним видом на Термічну затоку і насолодитись незабутнім смаком місцевих страв. Повернення на курорт. Ночівля.
День 4 - 7 - Афіни - Відпочинок на узбережжі Егейського моря - Кастор - Метеори - Скіатос - Платамонас День 4 - 7 - Афіни - Відпочинок на узбережжі Егейського моря - Кастор - Метеори - Скіатос - Платамонас День 4 - 7 - Афіни - Відпочинок на узбережжі Егейського моря - Кастор - Метеори - Скіатос - Платамонас  День 8. Відпочинок на узбережжі Егейського моря - Салоніки Сніданок. Відпочинок на морі. Виселення з готелю. Виїзд в Салоніки.Сьогодні ми закінчуємо наше знайомство з прекрасною Грецією. Нас чекає екскурсія "Наречена Півночі - Салоніки". Запрошуємо ознайомитись з містом, де життя б'є ключем протягом усього року. Це місто трьох цивілізацій - Елліністичної, Римської та Візантійської, перехрестя епох і торгових шляхів. Нас чекають основні визначні пам'ятки: «Біла вежа», що стала символом міста, Ротонда і Тріумфальна арка, Храм Святого Дмитра, покровителя міста, пам'ятник Олександра Македонського ... Ми побуваємо в мальовничому районі старого міста, побачимо візантійські кріпосні стіни... Переїзд в Сербію. Поселення і ночівля в транзитному готелі.
День 8 - Відпочинок на узбережжі Егейського моря - Салоніки День 8 - Відпочинок на узбережжі Егейського моря - Салоніки День 8 - Відпочинок на узбережжі Егейського моря - Салоніки День 8 - Відпочинок на узбережжі Егейського моря - СалонікиДень 9. Орадеа Сніданок. Виселення з готелю.Сьогодні нас гостинно зустрічає румунське місто з великою історією - Орадеа. Місто, засноване ще в 12 столітті, затишно розташувалося в мальовничій долині річки Крішул-Репеді. У ньому змішалися доблесний дух середньовічної історії, про яку нагадують руїни фортеці 13 століття, і витонченість і помпезність міської забудови епохи Барроко. Тут католицький собор 18 століття, палац єпископа, церква Місяця дивовижно поєднуються зі спорудами в стилі арт-нуво. Атмосфера цього міста нікого не залишить байдужим ...Виїзд в Україну.
День 9 - Орадеа День 9 - Орадеа День 9 - Орадеа День 9 - ОрадеаДень 10. Львів Час прибуття до Львова орієнтовно 10:00 (залежить від проходження кордону).Місце прибуття у Львів - Комплекс Термінал «А». Безплатний трансфер на ж.д вокзал.До нових зустрічей!

Комментариев еще нет.

Залишити відгук

Вы должны войти Авторизовані чтобы оставить комментарий.