Румунія – любов з першого погляду

  • zamok-drakuly-vystavili-na-torgi-_2

 (Уточнюйте ціни та дати виїзду в агенстві)

79 Євро!

Проживання у Трансільванії

Відвідання резиденції Графа Дракули

Поїздка у місто Сігішоара, внесене до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО

День 1 Львів.

13:00 - збір групи на залізничному вокзалі.
13:30 - виїзд зі Львова.  Перетин україно-румунського кордону. Нічний переїзд.

День 2 Прибуття в Брашов.
Оглядова екскурсія у Брашові - найцікавішому місті в Румунії. Абсолютно не дивно, що Брашов знаходиться в центрі Трансильванії і представляє собою місце, яким цікавляться всі туристи в Румунії. Чим так притягує Брашов? По-перше, він знаходиться в колі гірських вершин Східних Карпат, які оковиті містичними історіями та легендами. По-друге, в літній час, завдяки хорошому клімату, Брашов являє собою живописний куток природи, де гармонічно переплітаються м'який клімат, столітні ліси, краса гір і чудові місцеві пам'ятки культури. Брашов не залишить байдужим нікого, незалежно від того, в яку пору року ви в нього приїдете в гості.
Вільний час.Рекомендуємо:
факультатив "Легенди Трансільванії"* (30євро) - відвідання кращих замків-музеїв Румунії - Бран та Пелеш. Перший,  візитівка всієї Румунії - домівка графа Дракули. Побувавши в ньому, кожний себе відчуває маленький героєм кінострічки про Дракулу: зуплутані, подібні до лабіринтів коридори, височезні стелі та різноманітно оздоблені кімнати - все це викликає бажання взяти камеру і зняти фільм жахів. Другий, замок Пелеш - диво інженерії та дизайну, адже архітектура будівлі гармонічно і вдало поєднує в собі кілька стилів: французький, рококо, німецький барокко та англійський ренессанс! І це тільки зовнішнє оформлення, а внутрішні декорації представлені ще більшим калейдоскопом стилів: турецький, італійський, іспано-маврицький, французький, бароко, англійський та рококо. Терраси прикрашені колонами, статуями та фонтанами, дах - вежами. В замку нараховується 160 кімнат. Їх стіни прикрашені шкірою з Кордови та чорного дерева, стелі заворожують люстрами із кришталю Мурано, а інтер'єр - фарфором Мейсена і Сервера.Ночівля на території Румунії. 
День 3 Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд у м.Сігішоара. Шопінг. Пропонуємо факультативно:

Екскурсія у місті Сігішоара (10євро) - При першому знайомстві з містом, здається ніби Сігішоара - це древнє німецьке поселення. Маленьке мальовниче містечко в центрі Трансільванії, на березі річки Тирнава. А завдяки історичній цінності та значущості ансамблю середньовічної фортеці, місто внесене до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО. Кожен будинок цього міста був побудований як маленька фортеця, з високими товстими стінами, з вікнами на верхніх поверхах, надійними і важкими воротами. Місто де приємно заблукати)

Збір групи.  Нічний переїзд до Львова.
Перетин румуно-українського кордону.

День 4 Прибуття до Львова орієнтовно о 12:00.

Комментариев еще нет.

Залишити відгук

Вы должны войти Авторизовані чтобы оставить комментарий.